trende

Google Reklam Verme Ücretleri

27.11.2020
480
Google Reklam Verme Ücretleri

Google reklam verme ücretleri tercih edilen reklam ajanslarına göre değişiklik göstermektedir. Siz değerli müşterilerimiz dilerse reklam ajanslarına yüksek fiyatlar ödemeden İnteraktifPlus ekibimizin işinde uzman ekibi sayesinde Google arama motorunda en üstte görünebilmektedir.

MüşterilerimizeSEO yardımı alabilmeleri için oluşturduğumuz birbirinden farklı ve birden fazla ekonomik paketsunmaktayız. Bu sayede müşterilerimiz reklam ücreti ödemeden aramalarının en üstünde yer alabilmelerini sağlamaktadır. Ayrıca Google reklam verme ücretlerifirmamızın bu konudaki kriterlerine göre değişiklik gösterecektir.

Google’a Reklamları Nelerdir?

Google’da reklam vermek isteyen müşterilerimiz, işinde uzman reklam danışmanlarımızla irtibata geçerek en kaliteli hizmeti almaktadır. Google’a reklam verme ücretlerininyanı sıra önemli olan bir diğer konu reklamın kalitesidir. İnteraktifPlusekibimizdeki uzman reklam danışmanlarımız, siz kıymetli müşterilerimizin en kaliteli ve dikkat çekici reklamlara sahip olması için elimizden gelenin en iyisi ile bilgilendirme yapmaktayız. Reklam danışmanlarımızın müşterilerimize verdiği hizmetlerin bir kısmı şöyledir:

  • Twitter reklam danışmanlığı,
  • YouTube reklam danışmanlığı,
  • Google reklam danışmanlığı.

Google’a Reklam Vermek İçin Ne Yapılır?

Google’a reklam vermek için müşterilerimizin öncelikle en doğru reklamı oluşturabilmek adına İnteraktifPlus ekibimizin işinde uzman reklam danışmanlığından faydalanması gerekmektedir.

Bir reklamın olmazsa olmazları, reklamı kaliteli gösteren unsurlar ve daha pek çok reklam özellikleri ile ilgili en doğru bilgiler siz değerli müşterilerimize İnteraktifPlus ekibimizin reklam danışmanları tarafından belirtilmektedir.

Reklam vermek ve markasını arama motorunda en üst sıralarda çıkmasını isteyen müşterilerimiz bizlerle iletişime geçebilir.

İnteraktif Plus ekibine ulaşmak isteyen siz değerli müşterilerimiz dilerse sabit hattımız olan0212 461 75 87 telefon numarasından bizlerle bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca müşterilerimiz dilersecep telefonu numaramız olan 0533 502 23 09 numarasından da bize ulaşabilmektedir. İnteraktif Plus ekibimizin mail adresi ise [email protected] ‘dir.

Müşterilerimiz hafta içi (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma) ve Cumartesi günleri ekibimize 09:00 ve 20:00 sattleri arasında bize ulaşabilmektedir. Ayrıca müşterilerimize Pazar günleri saat 09:00 ve 13:00 saatleri arasında da hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Adresimiz:Cumhuriyet Mh. Çelikhançer Caddesi NO : 39/B Kat: 1 Bahçelievler / İSTANBUL

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton

 

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Benzer Yazımız  İnternet Reklam Fiyatları
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?