trende

Marka İtibarı İnteraktifPlus İle Yükselişe Geçer!

26.11.2020
1.137
Marka İtibarı İnteraktifPlus İle Yükselişe Geçer!

İnteraktifPlus, reklam, sponsorluk ve menajerlik alanlarında faaliyet gösteren son derece profesyonel bir ajanstır. Tüm bu faaliyetlerin uzman ve eğitimli ekip ile sürdürülmesine özen gösterilir. İnteraktifPlus tarafından kurulan ajans, dijital dünyaya uyum sağlamakta son derece etkili çalışmalara yer verir. Örneğin:

  • Hedef kitleye ulaşmak isteyenlere yol gösterir.
  • Reklam faaliyetleri ile tanıtımın üst seviyelere çıkması sağlanır.
  • Sosyal medya ortamında trend hale gelmenizi destekler.

Gerek şahsi gerekse kurumsal hesaplara ilişkin çalışmalar boy gösterir. Halka ilişkiler ajansı tüm bu çalışmalar adına danışmanlık hizmetlerini sunar. Önce talepleriniz ve ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurulur. Beraberinde de herkese uygun reklam çalışmalarının sürdürülmesine özen gösterilir.

Üst Düzey Yöneticilere Özel Hizmetler

Influencer marketing adı altında üst düzey yöneticilere seslenmesi söz konusudur. Hesapları ön planda olan kullanıcılara dair marka ve reklam çalışmaları boy gösterir. En başta ise online itibar yönetimlerine geçilir ve hedef kitleye ulaşmaları sağlanır.

Marka yönetimi hazırlanan grafikler ve içerikler ile desteklenir. Özel reklam çalışmaları sayesinde markanın sesini duyurması sağlanır. Özellikle de e-ticaret markaları adına bu hususlar önem arz etmektedir. Satış stratejileri geliştirilir ve e-ticaret alanında öncü hale gelmeniz sağlanır.

Online İtibar Yönetimi ve Danışmanlık

Reklam ve içerik yönetimi için ilk etapta danışmanlık almanıza özen gösterilir. Nitekim marka tanıtımları adına önce satılan ürün ya da hizmetin değerlendirilmesi önem arz eder. Bunun üzerine gerek şahsi gerekse kurumsal hesaplar üzerinden çalışmalara yer verilir. Örneğin itibar için:

  • Markaya uyumlu içeriklerin hazırlanmasına dikkat edilir.
  • Görsel grafikler eşliğinde tanıtım gerçekleşir.
  • Uygun sayfalar sosyal mecralarda yer edinir.

Markaya ait içeriklerin ve sayfaların sıralanmasına özen gösterilir. Bu adımları takiben online itibar desteklenir ve öne çıkmanız sağlanır. Özellikle de marka adına zarar veren her türlü paylaşımın önüne geçilir. İtibarın yenilenmesine yönelik çalışmalar sürdürülür. Sosyal medya PR danışmanı eşliğinde dijital ortama uygun kimlikler hazırlanır.

Instagram Organik Takipçi Paketleri

Sosyal medya PR hizmetleri özel paketler halinde gözler önüne serilir. Bu paketler içerisinden organik takipçilere ilişkin bilgi verilir. Ve aralarından istediğinizi seçmeniz beklenir. Mesela 2.000 ya da 10.000 takipçi talepleriniz üzerinden harekete geçilir.

Benzer Yazımız  SEO Fiyatları Neye Göre Belirlenir

Fenomenler sayesinde organik takipçilere sahip olmanız uzun sürmeyecektir. İş birliği içerisinde olunan fenomenler yol gösterir. Bu şekilde organik takipçilerin sayısı gün geçtikçe artış göstermeye başlar. Hesabın daha güvenilir bir kimlik kazanması desteklenir.

Markaya Özel Paylaşımlar ve Danışmanlık

Yeni nesil dijital PR ajansı markaya dair paylaşımlara da önem verir. Öncesinde reklam için hazırlık yapılır ve en uygun paylaşımlara yer verilir. Örnek vermek gerekirse:

  • Marka için story paylaşımları boy gösterir.
  • Hikayeden ziyade postlar hazırlanır ve özenle sergilenir.

Bu alanda çalışma gösteren İnteraktifPlus sayesinde işinizi uzun sürmez. Çalışmaların üzerinden de sergilenmesi yol gösterir. Örneğin ünlü isimlere dair menajerlik çalışmaları sürdürülür. Online itibarın desteklenmesine özen gösterilir. Aynı zamanda hedef kitle çalışmaları ile sosyal medyada öne çıkmaları sağlanır. Takipçileri memnun edecek paylaşımlar için de yol gösterilir.

Garantili Reklam ve Danışmanlık Hizmeti

Tüm bu çalışmaların garantili olacak şekilde sergilenmesine de özen gösterilir. Yani başarısızlıkla sonuçlanan durumlarda para iadesine geçilir. Ancak İnteraktifPlus ile böyle bir sorunla karşı karşıya kalmanız mümkün olmaz.

Garantili olan reklam paketleri ayrı ayrı gözler önüne serilmiştir. Aralarından dilediğinizi seçebilir ve faydalanabilirsiniz. Her türlü hesaba ve e-ticaret ağına uygun olacak şekilde reklam faaliyetlerinin sürdürülmesine özen gösterilir.

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?