trende

Trt1 Haber Reklam fiyatları

21.11.2020
616
Trt1 Haber Reklam fiyatları

Trt1 HaberReklam fiyatları farklı etmenlere göre değişiklik göstermektedir. Eğer bu kanal üzerinden reklam vermek gibi bir düşünceniz varsa şimdiden fiyatlarını öğrenmenizde fayda var.

TV reklamları günümüzde en çok etkili olan tanıtım araçları olarak bilinirler. Gerçekten reklamlar sayesinde çok kısa süre içinde çok sayıda insana ulaşmak mümkün olur. İnsanlar çok yüksek meblağlarda Trt1 HaberReklam ücretleri ödemek için bile hazırdırlar.

Ancak İnteraktifPlus sayesinde durum böyle olmak zorunda değil. Reklam vermek, ürün ya da hizmet tanıtımı yapmak için tonlarca para harcadığınız günler geride kaldı. Artık ekonomik, bütçe dostu reklam vermek var!

İnteraktif Plus’ın Reklam Fiyatlarını Belirleme Yöntemi

Trt1 Haberbanner fiyatları ve reklam verme fiyatları elbette değişkenlik göstermektedir. Bu gü verilen bir fiyat bile ertesi gün geçerli olmayabilir. Bu nedenle reklam ücretini güncel olarak almak önemlidir.

Güncelliğin yanı sıra Trt1 Haberreklam ücretlerikişinin amacına, bütçesine yani kişinin kendisine özel olarak verilmelidir. İnteraktifPlus bu güne kadar hep kişiye özel hizmet vermektedir. Bu nedenle 2009 senesinde bu yana, kurulduğundan beri büyük bir ilgi gördü ve sektörde ilk sıraya başarıyla oturdu.

Reytinglere Göre Reklam Politikası

trt1 Habertanıtım yazısında da olan benzer mantık gibi, reklamlarda reyting değeri son derece önemlidir. Reyting yerine tanıtım yazıları için tıklanma oranı kavramı da kullanılabilir.

trt1 Habertanıtım yazısı fiyatlarıen çok bu orana bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. İnteraktifPlus fiyat belirlerken bütüncül yaklaşır ve reklam cinsi, reklam saati, reklam kanalı gibi konuların hepsine detaylı şekilde bakar. Ancak bundan sonra müşteriye trt1 Haberİnternete reklam verme fiyatlarısunulur.

Trt1 HaberBülten Yayınları üzerinden reklam yapmak gibi bir düşünceniz varsa, doğru yerdesiniz demektir. Telefonlarınızdan 0212 461 75 87 hatlı telefon numarasını arayarak ya da 0533 502 23 09 hatlı Whatsapp numarasına mesaj atarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnteraktif Plus bütçenizi düşünür ve size her zaman, hizmet farkı olmaksızın en uygun fiyatları sunar.

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Benzer Yazımız  TV8 Reklam fiyatları
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?