trende

White Hat Seo Nedir?

17.12.2020
1.361
White Hat Seo Nedir?

White Hat Seo arama motoru optimizasyonu (SEO) terminolojisinde, beyaz şapka SEO, arama motorlarına karşı kullanıcılara odaklanan, arama motoru kural ve politikalarının tamamını takip eden optimizasyon stratejileri, tekniklere ve taktiklerine verilen isimdir.White Hat SEO, web sitelerinde uzun süreli bir yatırım yapmak isteyenler tarafından kullanılmaktadır. Ayrıca bir diğer adı da Etik SEO’dur.

White Hat Seo Teknikleri Nelerdir?

White Hat SEO teknikleri ile arama motorları üzerinde uzun süreli kalıcılık elde edilebilir.İnteraktifPlus ile doğru bilgi ve güncel içerik kullanarak teknikler üzerinde pozisyonlar güncellenebilir veya daha üst sıralara taşınabilir.

Bu durumda farklı manipüle teknikleri kullanmak yerine etik ve doğal çalışmalarbenimsenerek popülerlik elde edilebilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus, çalışmayı Black Hat Seo tekniklerinden uzak bir şekilde yürütmektir.

Adından da anlaşıldığı üzere Black Hat Seo, White Hat Seo çalışmasının tam tersidir. Manipüle tekniğinden yararlanan bu çalışma, emek verilen sitenin kara gölgesidir ve uzak durulması gerekmektedir.

White Hat Seo Nasıl Yapılır?

SEO adına yapılan her çalışma White Hat SEO tekniklerini içerse dahi abartılmaması gerekmektedir. Çünkü doğru tekniklerle bile manipüle sınırlarına girebilir ve ceza alınabilir.

Böylece doğru zamanlama ve yerinde çalışmalar web sitenizi sektörünüzde otoriter hale getirebilir. Prensipler en göz önünde tutulması gereken, içeriklerin kopyalama içermemesidir. Arama motorları yazılardaki kopyalamayı filtreleyebilmekte ve tespit ettiği durumda oluşturulan web sitesini gözükmeyecek sıralara atabilmektedir.

Bizler İnteraktifPlus olarak tamamen özgün içerik ilkesi ile sitenizin en göze çarpacak hale gelmesini sağlamaktayız. İçeriklerde kullanılacak resimlerim özel file infolar içermesi ve alt etiket bilgileri  gerekmektedir. Ayrıca yinelenen kelimelerde Kanonik URL tekniği ile optimizasyon çalışmaları yapılması gerekmektedir.

İşinde uzman kişiler ile sizlere hizmet vermemiz için bize Cumhuriyet Mh. Çelikhançer Caddesi NO : 39/B Kat: 1 Bahçelievler / İSTANBUL adresinden ulaşabilirsiniz. Diğer iletişim kanalı olan telefon numaralarımız aşağıdadır:

  • Sabit Telefon / 0212 461 75 87
  • Cep Telefonu / 0 533 502 23 09
  • WhatsApp İletişim Hattı / 05335023090

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Benzer Yazımız  Tanıtım Maili Örnekleri
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?