trende

Yahoo SEO

02.05.2020
1.572
Yahoo SEO

Yahoo SEO

Google, Bing ve Yahoo gibi büyük arama motorları, bir kullanıcı arama yaptığında bu arama sorgusuna uygun düşen web sitelerinin bir listesini sunar. Sunulan bu listelere arama sonuçları denir. Yahoo arama sonuçlarında üst sıralarda gözükebilmek için Yahoo SEO çalışması yapılmalıdır.

Yahoo SEO Çalışması Nasıl Yapılır ?

Sonuç sayfalarının üstlerinde yer almak, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)’nun asıl hedefidir. İşletme için kazanç sağlayabilecek anahtar kelimeler için gerçekten rekabet etmek üzere alakalı ve optimize edilmiş bir web sitesi oluşturabilmek için çok sayıda strateji ve teknik vardır. Bu tekniklere hakim olabilmek, doğru çalışma sunabilmek ciddi bir donanım istemektedir. Arama sonuçlarında ücretli sonuçlar da listelenebilmektedir fakat sonuçların büyük kısmı organik listelemelerden oluşur.

Organik sonuçlar, arama motorlarının geliştirdikleri bazı algoritmalar yardımıyla kullanıcının sorgusuyla en alakalı sonuçların ücretsiz olarak listelenmesidir. Organik listelerde en üst sıralarda yer almak SEO’nun bu kadar önemli olmasının temel nedenidir.

Her ne kadar tüm arama motorları içeriklerini Google’dan alıp, Google kurallarına göre sıralıyor gibi gözükse de Yahoo site iç tasarımı ve arama sonuçları gösteriminde yarı bağımsız hareket etmektedir. Bu noktada Yahoo bağlantılı içerik veya Yahoo’da web sitesi tanıtımı yapılmak isteniyorsa, öncelikle Yahoo içerik alıcı mekanizmaların işleyişine hakim olmak gerekmektedir.

İnteraktifPlus Google SEO çalışmalarında olduğu gibi Yahoo SEO çalışmalarında da tecrübelidir. Müşterilerimiz bizlerle iletişime geçtikten sonra kendilerinden firmalarına dair bilgi almakta ve ön araştırma ile ön planlama işlemi hızla tamamlandıktan sonra genel sunumumuzu yapmaktayız. Ön araştırma aşamasında belirtilen firmaların Yahoo bazında veri sonuçlarını analiz etmekte ve uygun strateji belirlemekteyiz.

Çalışmaya tam başlanılması durumunda organik içerikler üreterek, Yahoo veri kayıt merkezinin işlem tarzına göre yönlendirme yapmaktayız. İnteraktifPlus hızlı ama etkili çalışmaları ile kısa sürede müşterilerinin farkı görmesini sağlamaktadır.

İletişim Bilgilerimiz

Bizlerle iletişime geçmek, etkin bir çalışma hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, Cumhuriyet Mh. Çelikhançer Caddesi NO : 39/B Kat: 1 Bahçelievler / İSTANBUL adresini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca telefon numaralarımız aşağıda belirtilmiştir:

Sabit Telefon / 0212 461 75 87

Cep Telefonu / 0 533 502 23 09

Benzer Yazımız  Tanıtım Maili Örnekleri

Başarılı bir iş yaşamı dileriz.

 

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton

  Click to rate this post!
  [Total: 1 Average: 5]
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  GÖKHAN GÖKMEN
  GÖKHAN GÖKMEN
  Merhaba
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?