trende

PHP SEO Uzmanı

08.05.2020
1.827
PHP SEO Uzmanı

PHP SEO Uzmanı

PHP SEO uzmanları, php dilinle yazılan bir yazılımın SEO çalışmasını yürüten kişilerdir. Bir PHP SEO uzmanı her şeyden önce dinamik olan sayfanın statik gösterilmesini sağlamak konusunda yardımcı olmaktadır.

PHP Nedir ?

PHP Web Tabanlı, bir programlama dilidir. İlk zamanlarında adı Personal Home Page (PHP) yani “Kişisel Anasayfa” iken şimdilerde PHP Hypertext Preprocessor adıyla kullanıma devam edilmektedir. PHP site sahiplerinin kendilerinin yönetebilecekleri site geliştirmelerini sağlamaktadır.PHP bugün halen geliştirilmesi sürdürülen bir programlama dilidir, bu yüzden güncelliğini hiç kaybetmemektedir. PHP ve hızlı geliştirilen bir browser ile (Google Chrome, İnternet Explorer, Mozilla Firefox, Opera vb..) istenilen her teknik uygulama yapılabilmektedir. PHP ile basit bir blog sitesi oluşturulabildiği gibi, bir arama motoru ve güncellemeye açık video oyunu da oluşturulabilmektedir.

Bunun yanı sıra PHP açık kaynak kodlu bir programlama dili olduğu için gelişimine herkes katkıda bulunabilmektedir ve sürekli gelişirilmektedir. Linux tabanlı olmasına rağmen tüm sunuculara uyum sağlayığ sorunsuz çalışabilmektedir. Composer, PHP’nin kalıcı bağımlılık yönetim aracıdır. Projeler de ihtiyaç duyulan kütüphanelerin ve sınıfların oluşturucu için kurulmasını sağlar. Composer’da veriler Json olarak saklanmakla birlikte paketlerin oluşturulması da json olarak sağlanmaktadır.

Composer sayesinde tüm paketler ve sınıflar otomatik yüklenmektedir. PHP SEO uzmanı bu yazılımın doğru yönlendirilmesinde sorumlu kişidir. İnteraktifPlus uzmanları ile PHP’de gerçekleştirilen tüm faaliyetlerin doğru yönlendirmesini sağlamaktadır.Yapılan taglar üzerindeki hakimiyeti kaybetmemek, PHP SEO yapımında önemli bir noktadır. Bunlar, bütün sayfalarda, içeriğe göre ayarlanmış, dikkatlice hazırlanmış ve doğal olmalıdırlar.

İnorganik tüm hareketler arama motorlarınca ayırt edilmekte ve elenmektedir. Ayrıca mümkün olabildiği kadarıyla, PHP SEO yapımı sırasında kod yazarken fazla tag kullanmaktan kaçınılmalıdır. Bunlar yazı tipi, yazı büyüklüğü ve renk taglarıdır. İnteraktifPlus’ın konu üzerine kalıplaşmış çalışma temeli bulunmaktadır ve bu nedenle yazılımı en verimli noktaya taşımaktadır.

İletişim Bilgisi

İletişim bilgileri aşağıda belirtilmiştir. PHP SEO Uzmanı ile çalışma yapabilmek için hatlarımızdan 7 /24 iletişime geçilebilmektedir.

Cumhuriyet Mh. Çelikhançer Caddesi NO : 39/B Kat: 1 Bahçelievler / İSTANBUL,

Sabit Telefon / 0212 461 75 87

Benzer Yazımız  Google Ocak 2020 Çekirdek Güncellemesi

Cep Telefonu / 0 533 502 23 09

Bizlere Buradan Ulaşa Bilirsiniz

santral skype whatsapp
canlı destek mail2 telegram buton
Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
GÖKHAN GÖKMEN
GÖKHAN GÖKMEN
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?